WBIF recommends Premium Membership at BG Studio Heroes!! Click SUPPORT link above :)

World Championhsip started with 512 participants!

Duyuru02.12.2021 - 22nd BGStudio Heroes Turnuvası

For all Players missing live events at the moment!!

Katılım 10 euro giriş ücretini ödeyen ve yıllık aidatını yatırmış olan herkes içindir. (detaylar aşağıdadır)

Katılım herkese açıktır. Web sitesindeki ve maillerdeki bilgiler Almanca ve İngilizce olacaktır. Katılımcı sayısı 128 ile sınırlıdır. Kayıt olma sırası gerektiği durumlarda çözücü kriter olacaktır. Kayıtlar şu andan son tarihe kadar karşınızda duran kayıt formu ile yapılacaktır.

Turnuva 04.12.2022 tarihinde başlayacaktır.

Turnuva Çifte-Yenilgi formatında oynanacaktır: Her katılımcı ya 2 yenilgi alıp elenene kadar ya da daha az yenilgi alanlardan kalan son kişi olup turnuvayı kazanana kadar oynanacaktır. Bütün eşleşmeler 13 puanlık maçlar şeklindedir. 1. tur ve 2. tur eşleşmeleri aynı anda kura ile belirlenecektir. Daha sonra her turda Hans-Jürgen Werner tarafından yazılmış Swiss sistemi turnuva yazılımı kullanılarak eşleşmeler belirlenecektir. Eşitlik-çözücü bir rating (sıralama) sistemi olmayacaktır. Hesaplanan performans puanının turnuva sonucuna etkisi yoktur. Ayrıca WBIF turnuva kuralları uygulanacaktır.

Turnuva sıralaması için kazanılan maçlar dikkate alınır. Maçlarda alınan sayıların ve performans oranının turnuvaya hiç bir etkisi yoktur.

Bütün maçlar 13 sayıya kadar oynanır. Turnuva maçları heroes.backgammonstudio.com adresindeki sunucuda oynanacaktır. Kayıt için: "register new User" tıklanacak ve açılan formda "Inviter" kısmına "WBIF" yazılacak.

Sonuç ve maç dosyası otomatik olarak bildirilir - başka bildirime gerek YOKTUR

Turnuvaya katılım için 10,00 € ücret alınacaktır. Ödeme Paypal kullanarak banka transferi ile mümkündür. Lütfen yıllık WBIF aidatınızı yatırmış olduğunuza dikkat edin. 10 euro aidat (veya Milli federasyonunuza özel indirimli miktar) WBIF - paypal hesabı wbif@gmx.net ismine yapılmış olmalıdır. Eğer wbif hesabınızda yeterli bakiye varsa turnuva kaydınızı yapabilirsiniz!

İlk üç sırayı alan katılımcılar bilahare posta ile ulaştırılacak sertifika ve katılım ücretlerinin kayıt için alınan kesintiler sonrası kalan miktarının üzerinden dağıtılacak (%50 / %30 / %20) pay ile ödüllendirilecektir - more than 50 players 5 Prizes! (30%/25%/20%/15%/10%. Kayıt için alınacak kesinti miktarı %10 olacaktır.

İngilizce WBIF-kuralları uygulanacaktır.

Turnuvaya kayıtlar şu andan 04.12.2022 zamanına kadar web sitesindeki kayıt formu ile mümkündür. Turnuva hakkındaki Sorular için turnuva direktörüne e-mail ile başvurunuz.