WBIF recommends Premium Membership at BG Studio Heroes!! Click SUPPORT link above :)

World Championhsip started with 512 participants!

Bitmiş Turnuvalar

Sıralamalar
Rütbe Ad Nik BG Studio Heroes Maçlar Sayı
Kazandı
Bay
Mağlup
PR
1. bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] Schiemann 14 16.46
6
0
8
2,35
2. bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] takadaleft 13 13.98
8
0
5
2,51
3. bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] FB 9 9.51
6
0
3
2,94
4. bayrak İngiltere Sebastian Wilkinson [G2] Ciuffo 8 8.41
5
0
3
3,19
5. bayrak Çek Cumhuriyeti Zdenek Zizka [G1] ZZ 5 4.68
3
0
2
3,23
6. bayrak Japonya Masanori Ichikawa [G1] othello 5 3.70
1
0
4
2,75
7. bayrak Lübnan Toni Bernaba [-] Maestr0 4 2.89
1
0
3
4,26
8. bayrak Norveç Dagfinn Snarheim [G1] snarheim 4 2.37
1
0
3
4,95
Round 3
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] 1:0 (2,90:2,83)
2 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] 0:1 (1,98:0,76)
3 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] 0:1 (3,74:1,61)
4 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] 1:0 (4,67:3,14)
Round 2
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak İngiltere Sebastian Wilkinson [G2] 1:0 (1,38:3,83)
2 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak İngiltere Sebastian Wilkinson [G2] 0:1 (1,43:1,62)
3 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak İngiltere Sebastian Wilkinson [G2] 1:0 (0,89:2,11)
4 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak İngiltere Sebastian Wilkinson [G2] 0:1 (1,94:2,18)
5 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] 0:1 (1,89:2,44)
6 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] 1:0 (2,61:1,98)
7 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] 0:1 (2,13:2,73)
8 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] 0:1 (2,90:6,22)
9 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] 1:0 (2,49:3,17)
Round 1
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak Çek Cumhuriyeti Zdenek Zizka [G1] 0:1 (2,47:4,46)
2 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak Çek Cumhuriyeti Zdenek Zizka [G1] 0:1 (0,99:2,50)
3 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak Çek Cumhuriyeti Zdenek Zizka [G1] 0:1 (5,40:0,55)
4 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak Çek Cumhuriyeti Zdenek Zizka [G1] 1:0 (2,66:3,47)
5 bayrak Almanya Dirk Schiemann [G1] - bayrak Çek Cumhuriyeti Zdenek Zizka [G1] 1:0 (3,05:2,87)
6 bayrak İngiltere Sebastian Wilkinson [G2] - bayrak Norveç Dagfinn Snarheim [G1] 1:0 (6,70:0,69)
7 bayrak İngiltere Sebastian Wilkinson [G2] - bayrak Norveç Dagfinn Snarheim [G1] 1:0 (1,91:3,71)
8 bayrak İngiltere Sebastian Wilkinson [G2] - bayrak Norveç Dagfinn Snarheim [G1] 1:0 (5,45:12,35)
9 bayrak İngiltere Sebastian Wilkinson [G2] - bayrak Norveç Dagfinn Snarheim [G1] 0:1 (3,97:4,23)
16 bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] - bayrak Lübnan Toni Bernaba [-] 0:1 (2,91:5,20)
17 bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] - bayrak Lübnan Toni Bernaba [-] 1:0 (4,50:1,79)
18 bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] - bayrak Lübnan Toni Bernaba [-] 1:0 (2,09:2,58)
19 bayrak İtalya Fernando Braconi [M1] - bayrak Lübnan Toni Bernaba [-] 1:0 (4,50:4,22)
11 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak Japonya Masanori Ichikawa [G1] 1:0 (0,60:1,85)
12 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak Japonya Masanori Ichikawa [G1] 1:0 (3,45:2,08)
13 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak Japonya Masanori Ichikawa [G1] 0:1 (5,56:2,23)
14 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak Japonya Masanori Ichikawa [G1] 1:0 (3,32:2,93)
15 bayrak Japonya Hideaki Ueda [G0] - bayrak Japonya Masanori Ichikawa [G1] 1:0 (0,75:5,19)