WBIF recommends Premium Membership at BG Studio Heroes!! Click SUPPORT link above :)

World Championhsip started with 512 participants!

Bitmiş Turnuvalar

Sıralamalar
Rank Ad Nik BG Studio Heroes   Maçlar
Kazandı
Bay
Mağlup
PR
1. bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka ZZ  
12
9
1
2
 
2. bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr taulajoe  
12
8
1
3
 
3. bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher Ophris  
10
7
0
3
 
4. bayrak Çek Cumhuriyeti Jiři Vala orkadimenza  
8
5
0
3
 
  bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis FAETHON  
8
5
0
3
 
6. bayrak İngiltere Simon Carter DrCornwallis  
7
4
0
3
 
7. bayrak Çek Cumhuriyeti Honza Cerny anezka  
7
4
0
3
 
  bayrak Yunanistan Michail Proukakis Prouk  
7
4
0
3
 
  bayrak Almanya Henning Frick henningf  
7
4
0
3
 
10. bayrak İngiltere G3 Gaz Owen gaztafari  
6
3
0
3
 
11. bayrak Almanya Ralf Sudbrak ralfsu  
6
3
0
3
 
  bayrak İngiltere M2 Chris Rogers keen2learn  
6
3
0
3
 
  bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr ZicoBlack  
6
3
0
3
 
  bayrak Türkiye Burak Culhaci aristhesaloniki  
6
3
0
3
 
15. bayrak Danimarka Hans Kristian Mathiesen KeddeMathiesen  
5
2
0
3
 
16. bayrak Malta Claus Elken Elken  
5
2
0
3
 
  bayrak Avusturya Reinhold Drugowitsch purlepaus66  
5
2
0
3
 
  bayrak Romanya M2 Radu Ciortan raduciortan  
5
2
0
3
 
  bayrak Romanya Michael Neagu FoolishBear  
5
2
0
3
 
20. bayrak İrlanda Sean Casey SeanCasey  
4
1
0
3
 
21. bayrak Yunanistan Ioannis Atmatzidis erimitis  
4
1
0
3
 
  bayrak Yunanistan Michalis Manolios mman  
4
1
0
3
 
  bayrak Macaristan Katalin Veszeli veszelik  
4
1
0
3
 
  bayrak Yunanistan Tasos Anastasiou redmangr  
4
1
0
3
 
25. bayrak Yunanistan Apostolos Amprazis Ampras  
3
0
0
3
 
26. bayrak Yunanistan Costas Chiotinis costas  
3
0
0
3
 
  bayrak Almanya Jürgen Schettler Heisterbach  
3
0
0
3
 
Round 12
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr 1:0
Round 11
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 1:0
bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr - Bay
Round 10
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr - bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka 0:1
Round 9
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 0:1
bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - Bay
Round 8
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr - bayrak Çek Cumhuriyeti Jiři Vala 1:0
2 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak İngiltere Simon Carter 1:0
3 bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 0:1
Round 7
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr - bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis 1:0
2 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak Almanya Henning Frick 1:0
3 bayrak Çek Cumhuriyeti Jiři Vala - bayrak Yunanistan Michail Proukakis 1:0
4 bayrak Çek Cumhuriyeti Honza Cerny - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 0:1
5 bayrak İngiltere Simon Carter - bayrak İngiltere G3 Gaz Owen 1:0
Round 6
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis - bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka 1:0
2 bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr 0:1
3 bayrak Çek Cumhuriyeti Jiři Vala - bayrak İngiltere M2 Chris Rogers 1:0
4 bayrak Yunanistan Michail Proukakis - bayrak Türkiye Burak Culhaci 1:0
5 bayrak Almanya Ralf Sudbrak - bayrak Almanya Henning Frick 0:1
6 bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr - bayrak Çek Cumhuriyeti Honza Cerny 0:1
7 bayrak İngiltere G3 Gaz Owen - bayrak Danimarka Hans Kristian Mathiesen 1:0
Round 5
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr - bayrak Yunanistan Michail Proukakis 1:0
2 bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis 0:1
3 bayrak Çek Cumhuriyeti Honza Cerny - bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka 0:1
4 bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak İngiltere Simon Carter 1:0
5 bayrak Türkiye Burak Culhaci - bayrak İngiltere G3 Gaz Owen 1:0
6 bayrak Almanya Henning Frick - bayrak Malta Claus Elken 1:0
7 bayrak Romanya M2 Radu Ciortan - bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr 0:1
8 bayrak Avusturya Reinhold Drugowitsch - bayrak Çek Cumhuriyeti Jiři Vala 0:1
9 bayrak Almanya Ralf Sudbrak - bayrak Romanya Michael Neagu 1:0
10 bayrak Danimarka Hans Kristian Mathiesen - bayrak İrlanda Sean Casey 1:0
Round 4
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr 0:1
2 bayrak Yunanistan Michail Proukakis - bayrak Çek Cumhuriyeti Honza Cerny 1:0
3 bayrak İngiltere Simon Carter - bayrak Romanya M2 Radu Ciortan 1:0
4 bayrak Türkiye Burak Culhaci - bayrak İngiltere M2 Chris Rogers 0:1
5 bayrak Malta Claus Elken - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 0:1
6 bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis - bayrak Romanya Michael Neagu 1:0
7 bayrak İngiltere G3 Gaz Owen - bayrak Almanya Ralf Sudbrak 1:0
8 bayrak Çek Cumhuriyeti Jiři Vala - bayrak Yunanistan Michalis Manolios 1:0
9 bayrak Yunanistan Ioannis Atmatzidis - bayrak Avusturya Reinhold Drugowitsch 0:1
10 bayrak Macaristan Katalin Veszeli - bayrak Almanya Henning Frick 0:1
11 bayrak Yunanistan Tasos Anastasiou - bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr 0:1
12 bayrak Yunanistan Apostolos Amprazis - bayrak İrlanda Sean Casey 0:1
Round 3
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr - bayrak Romanya M2 Radu Ciortan 1:0
2 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 1:0
3 bayrak Çek Cumhuriyeti Honza Cerny - bayrak İngiltere Simon Carter 1:0
4 bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak İngiltere G3 Gaz Owen 1:0
5 bayrak Malta Claus Elken - bayrak Yunanistan Ioannis Atmatzidis 1:0
6 bayrak Yunanistan Michalis Manolios - bayrak Almanya Ralf Sudbrak 0:1
7 bayrak Avusturya Reinhold Drugowitsch - bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis 0:1
8 bayrak Romanya Michael Neagu - bayrak Macaristan Katalin Veszeli 1:0
9 bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr - bayrak Türkiye Burak Culhaci 0:1
10 bayrak Almanya Henning Frick - bayrak Yunanistan Michail Proukakis 0:1
11 bayrak İrlanda Sean Casey - bayrak Yunanistan Tasos Anastasiou 0:1
12 bayrak Almanya Jürgen Schettler - bayrak Çek Cumhuriyeti Jiři Vala 0:1
13 bayrak Danimarka Hans Kristian Mathiesen - bayrak Yunanistan Costas Chiotinis 1:0
Round 2
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Yunanistan Ioannis Atmatzidis - bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka 0:1
2 bayrak Almanya Ralf Sudbrak - bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr 0:1
3 bayrak Romanya M2 Radu Ciortan - bayrak Yunanistan Michalis Manolios 1:0
4 bayrak İngiltere Simon Carter - bayrak Avusturya Reinhold Drugowitsch 1:0
5 bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis - bayrak Çek Cumhuriyeti Honza Cerny 0:1
6 bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher - bayrak Romanya Michael Neagu 1:0
7 bayrak İngiltere G3 Gaz Owen - bayrak Almanya Henning Frick 1:0
8 bayrak Yunanistan Apostolos Amprazis - bayrak Türkiye Burak Culhaci 0:1
9 bayrak Almanya Jürgen Schettler - bayrak Malta Claus Elken 0:1
10 bayrak Yunanistan Tasos Anastasiou - bayrak Yunanistan Michail Proukakis 0:1
11 bayrak Çek Cumhuriyeti Jiři Vala - bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr 0:1
12 bayrak Macaristan Katalin Veszeli - bayrak Danimarka Hans Kristian Mathiesen 1:0
13 bayrak Yunanistan Costas Chiotinis - bayrak İngiltere M2 Chris Rogers 0:1
Round 1
Maç Tarih Eşleşme     Sonuç PR
1 bayrak Çek Cumhuriyeti G3 Zdenek Zizka - bayrak Yunanistan Costas Chiotinis 1:0
2 bayrak Avusturya M1 Bernhard Mayr - bayrak Yunanistan Tasos Anastasiou 1:0
3 bayrak Çek Cumhuriyeti Honza Cerny - bayrak Macaristan Katalin Veszeli 1:0
4 bayrak Danimarka Hans Kristian Mathiesen - bayrak Yunanistan Anastasios Maniatis 0:1
5 bayrak Almanya Henning Frick - bayrak Çek Cumhuriyeti Jiři Vala 1:0
6 bayrak Yunanistan Michail Proukakis - bayrak Avusturya M2 Wolfgang Bacher 0:1
7 bayrak Romanya Michael Neagu - bayrak Yunanistan Apostolos Amprazis 1:0
8 bayrak Danimarka G2 Thomas Myhr - bayrak İngiltere Simon Carter 0:1
9 bayrak Romanya M2 Radu Ciortan - bayrak Malta Claus Elken 1:0
10 bayrak Yunanistan Michalis Manolios - bayrak Türkiye Burak Culhaci 1:0
11 bayrak İngiltere M2 Chris Rogers - bayrak Yunanistan Ioannis Atmatzidis 0:1
12 bayrak Avusturya Reinhold Drugowitsch - bayrak Almanya Jürgen Schettler 1:0
13 bayrak İrlanda Sean Casey - bayrak Almanya Ralf Sudbrak 0:1